W sprawie rezerwacji prosimy telefonować pod nr 18 20 11 555  lub 509 205 265. Można także wysłać e-mail pod adresem taternik@poczta.fm podając w treści nazwisko i imię oraz adres osoby rezerwującej a także oczekiwania co do rodzaju i standardu pokoju. Proszę podać dane tele-adresowe a my oddzwonimy lub wyślemy e-mail w celu ustalenie szczegółów. Można także zarezerwować pokój korzystając z poniższego formularza. Proszę kliknąć na obrazek wisienki w celu uruchomienia formularza rezerwacji.


Ikony poniżej oznaczają, że w pensjonacie wolno palić tylko w miejscach wyznaczonych. Picie alkoholu w ilości doprowadzającej do nietrzeźwości jest zabronione. Pensjonat nie jest przystosowany do przyjmowanie osób ze zwierzętami.

 

Regulamin pobytu na terenie pensjonatu Wisienka

W trosce o komfort pobytu naszych gości oraz prawidłowe funkcjonowanie pensjonatu zebrano poniżej najważniejsze zasady działania naszego ośrodka.

1.Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14.00 w dniu przyjazdu a kończy o 10.00 w dniu wyjazdu. Pobyt można przedłużyć za dodatkową opłatą - jeśli pokój jest wolny.

2.Rozliczenie za pobyt następuje w dniu zakwaterowania.

3.Odmowa rozliczenia pobytu w dniu zakwaterowania jest równoznaczna z rozwiązaniem umowy z winy klienta. Powodowane jest to rosnącą liczbą osób wyłudzających pobyt.

4.Opłata za niewykorzystane noclegi oraz zadatek w przypadku nie dojechania nie podlegają zwrotowi. 

5.Gość odpowiada materialnie za wyrządzone przez siebie i swoich podopiecznych szkody.

6.Sprzątanie pokoi oraz wymiana pościeli i ręczników w czasie pobytu możliwa jest nawet codziennie na żądanie klienta za dodatkową opłatą. 

7.Zakaz przebywania w pensjonacie osób odwiedzających naszych gości bez wcześniejszego poinformowania o tym właściciela. 

8.Obowiązek zachowania przyzwoitej ciszy przez całą dobę a zupełnej ciszy w godzinach nocnych 22:00 do 07:00.

9.Zakaz spożywania alkoholów wysokoprocentowych w ilości prowadzącej do stanu nietrzeźwości.

10.Zakaz palenia na terenie pensjonatu poza miejscami wyznaczonymi. Naruszenie pkt. nr 7,8,9.10 skutkuje natychmiastowym rozwiązaniem umowy i wykwaterowaniem klienta przez firmę ochroniarską. Podstawa prawna: USTAWA z dnia 23 kwietnia 1964 r. KODEKS CYWILNY oraz USTAWA z dnia 29 sierpnia 1997 r. o usługach turystycznych.

Wpłata zadatku jest równoznaczna z zawarciem umowy o noclegi i akceptacją przez klienta warunków zapisanych na tej stronie internetowej.