Zakopane noclegi
Willa Wisienka 

ul. Broniewskiego 4 B

34-500 ZAKOPANE

tel. 18 20 11 555

lub 509 205 265

e-mail: taternik@poczta.fmNOCLEGI ZAKOPANE - CENNIK - WILLA WISIENKA

Pokoje do wynajęcia w cenie od 50 do 90 złotych (PLN) za nocleg od osoby, apartament od 250 do 300 złotych (PLN) za noc za apartament. Ceny zależą od sezonu i długości pobytu. Krótkie pobyty weekendowe (piątek - niedziela) oraz pokoje od strony zachodniej mogą mieć cenę o 10 zł wyższą. Podane ceny są cenami netto. Przy obliczaniu należności za pobyt bierzemy pod uwagę noclegi, co jest korzystniejsze dla wynajmującego. W wysokim sezonie sprzedajmemy pobyt ze śniadaniem szwedzki bufet. Cena śniadania w pakiecie 22 zł. poza pakietem 25 zł.

Przedpłata wynosi równowartość kwoty za pierwsze 2 noclegi wg ceny ustalonej przy rezerwacji. Zadatek za pokój lub apartament powinien być wpłacony przelewem bankowym w ciągu 24 godzin od chwili rezerwacji. Brak wpłaty w tym terminie traktowany jest jako rezygnacja z zamówienia. Prosimy podać na blankiecie wpłaty okres pobytu oraz nazwisko osoby dla której dokonywane jest zamówienie. Brak tych danych może być źródłem pomyłek. Rezerwacja bez zadatku jest nieważna chyba że strony ustalą inaczej. Skrócenie pobytu nie skutkuje zmniejszeniem opłaty. (kino nie zwraca pieniędzy gdy ktoś wychodzi w trakcie seansu czy restauracja gdy ktoś nie dokończył konsumpcji). W przypadku ważnych zdarzeń losowych możliwy jest 50% zwrot opłaty za niewykorzystany okres. 

Do ceny doliczany jest podatek miejscowy dla Urzędu Miasta Zakopane w wysokości 2,00 zł. od osoby za każdy dzień pobytu. 

Pobyt opłacany jest w dniu przyjazdu. Rezerwując noclegi należy ten temat potraktować bardzo poważnie. Podyktowane jest to rosnącą ilością osób nieuczciwych. "Tygodnik Podhalański" opisał sytuację gdy pewien poruszający się luksusowym samochodem oszust naciągnął hotele i pensjonaty w Zakopanem na kilkadziesiąt tysięcy zł.

Wymiana pościeli i ręczników oraz sprzątanie pokojów możliwe jest codziennie na żądanie klienta i płatne dodatkowo wg cennika dla hoteli i pensjonatów. 

Pomiędzy godziną 22.00 w nocy a godziną 7.00 rano recepcja nieczynna. W nagłych wypadkach istnieje możliwość zakwaterowania po godzinie 22,00 za dodatkową opłatą 30 zł.

Rezerwacja: tel. 18 20 11 555 lub 509 205 265; e-mail: taternik@poczta.fm

Nasz adres: 34-500 ZAKOPANE ul. Broniewskiego 4 B Willa Wisienka